Fulltextové vyhledávání

Česky English
Drobečková navigace

Domů > Nepřehlédněte - aktuality > 70 let školy - Hledáme naše absolventy!

70 let školy - Hledáme naše absolventy!Absolvovali jste naši školu v ulici Merhautova či Lipová? Pak hledáme právě Vás! U příležitosti 70. výročí vzniku školy bychom rádi získali informace o našich bývalých žácích či studentech. Chceme vědět, jak se Vám v životě daří, kam až jste se (možná i díky znalostem ze školy) „dostali“ a jaké vzpomínky ze školních lavic Vám utkvěly v paměti.  A nezáleží na tom, jestli jste školu absolvovali před padesáti, nebo deseti lety, právě naopak!

Pokud máte chuť, napište nám na e-mailovou adresu absolvent@szsbrno.cz, jak se Vám profesně daří. Např. jakou školu jste ještě po té naší absolvovali, jakou pracovní pozici zastáváte nebo jste zastávali, čeho se Vám v životě podařilo dosáhnout. Budeme rádi, pokud připojíte i nějakou zajímavou či vtipnou historku ze svého působení u nás ve škole, případně současnou fotografii.

A je-li to ve Vašich možnostech, budeme vděčni za finanční příspěvek na pořádání podzimních oslav tohoto výročí, na které budete srdečně zváni. Svůj finanční dar můžete zaslat na účet Spolku Merlip 123-2741830297/0100,  jenž přípravu oslav zaštítí. Do zprávy pro příjemce prosím uvést OSLAVY ŠKOLY.

Děkujeme a budeme se těšit!


26. 11. 2019
23. 1. 2020
den otevřených dveří (11–17 hodin) do 1. 3. 2020podání přihlášek ke vzdělávání
  • 14. 4. a 15. 4. 2020jednotná zkouška z českého jazyka a matematiky